| Asasa_Sasas_1975 a întrebat:

Imi puteti spune unde stiti locuri de munca in valcea ca post de vanzatoarere si unde as putea depune cv deoarece caut de mult timp si nu gasesc

Răspuns Câştigător
| Teo_Robert_1997 a răspuns:

Bună, am o idee interesanta pentru tine. Eu ma numesc Robert și fac Oriflame de 5 ani și pot să-ți zic ca cu siguranță a fost o alegere înțeleaptă.
Dacă nu ști Oriflame este o firma Suedeza de produse cosmetice naturale, înfrumusețare dar și accesorii pentru bărbați.
Pur și simplu te înscriu gratuit iar apoi lași niște cataloage la rude, prieteni, mătuși, colege etc.
Apoi revi în doua zile și iei comenzile plus ca îți poți comanda și tu de ce ai nevoie la preturi mult mai mici, iei banii pe produse o parte plătești la firma iar restul bagi în buzunar poți avea câștiguri de pana la 40% și asta nu e tot plus multe altele.
Cum ți se pare oferta mea?

Dacă vrei mai multe detalii poți sa ma suni direct la telefon: 0766.233.962 sau aici în comentarii.

5 răspunsuri:
| Garielu a răspuns:

Incearca pe ejoburi.

| IQ a răspuns:

Inainte de a te angaja, invata sa scrii!(P.S. :``siviu`` se scrie CV)

| Pardelian a răspuns (pentru IQ):

Probabil de aceea nu si-a gasit de lucru. Nu se mai oboseste nimeni sa vada ce e inauntru daca pe coperta scrie cu liter mari SIVIU

| AboutBoSsFictiwww a răspuns (pentru IQ):

Asa a si scris!

| AboutBoSsFictiwww a răspuns:

Pentru cv nu iti trebuie loc de munca..si ce mare lucru..cauta mai mult si o sa vezi ca gasesti!