| iubescofata a întrebat:

maine am inscrierea pentru liceu,si nu stiu ce profil sa pun primul,ziceti-mi voi Turism si Alimentaie sau Economic, eu as vrea la turism, dar varmea zice ca asta o fost profil de SAM si nu fac nimic.Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| roxyana03 a răspuns:

Daca o sa fii la sam o sa faci 13 clase... iar daca mergi la Economic prinzi Liceu:*nici la liceu nu e greu sa stii!
Te puup

| iubescofata explică (pentru roxyana03):

Turism si Alimentatie e de 2 ani profil de liceu...pnm eu nu cred ca il scot astia

3 răspunsuri:
| cici96 a răspuns:

Eu zic ca economic happy
nu e chiar asa de greu happy
si eu sunt tot la economic happy

| marry97 a răspuns:

Eu cred ca mai bun e economic, dar dupa mine cel mai bun e uman. Succes!love struck