| adrian667 a întrebat:

Buna seara, sunt baiat si vreau sa fiu insotitor de zbor, insa am parul lung, credeti ca o sa fiu acceptat sau nu?

3 răspunsuri:
| MistarGoGu a răspuns:

Cauta pe net JetAv Academy au scoala de insotitori de zbor si iti spun ei care e treaba. E prea specializată întrebarea asta!

| MistarGoGu a răspuns:

Telefon: 0737 880 100
office@jetav.ro

| MySwagIsTooDifferentMyBitchIsTooBad a răspuns:

Depinde foarte multe la ce cmpanie aeriana vrei sa lucrezi. Sunt companii unde nici nu se uita la tine ca femeie daca nu vi cu makeup si tocuri. *-) Apoi sunt si companii unde femeile pot opta pentru uniforma masculina, fara fusta. In principiu e posibil sa fi acceptat, doar si majoritatea femeilor au parul lung si il prind la spate, dar depinde foarte multe unde te angajezi.