| Andra_3509 a întrebat:

sunt clasa aVIIa si optez pentru liceul militar. adica indraznesc sa dau acolo, chiar daca am auzit ca e "inchisoare" ...sau ca efortul depus e prera mare. vreau acolo insa nu stiu nimic despre acest liceu[mentionez ca vrea la CML Breaza]. as vrea si eu programul lor. activitatile pe care le practica elevii. viata lor acolo. help plsspuppy dog eyes

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.cantemircml.ro/
Mult succes.
Pa, pa.

| unul1 a răspuns:

Am un fost coleg care a mers la alba iulia tot la liceul militar si este greu... nu ai voie cu telefon cu camera, mi se pare ca nici cu laptop sau calculator nu ai voie, nu ai voie sa duci aparate foto sau video, profesorii sunt toti foarte severi... daca crezi ca faci fata du-te dar daca ti-e lene sa inveti si sa faci mult sport mai gandeste-te!

| MeAlly a răspuns:

Eu sunt la liceul militar din Campulung Moldovenesc si as putea sa iti ofer niste detalii despre programul nostru.Adauga id vipe_just pe messenger si mai putem discuta