| Deea_3705 a întrebat:

sunt in clasa a 12 a la stiinte sociale in botosani liceul TEORETIC NICOLAE IORGA si as dori sa stiu dc as avea vreo sansa sa intru la actorie...si ce trebuie sa fac va rog cine stie. funda

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Intai, fa-ti o idee despre etapele admiterii la actorie ( nivel licenta ):http://teatrutv.ubbcluj.ro/admitere/admitere-nivel-licenta/

| neutrino a răspuns:

Sanse ai, daca ai si talent si cunostintele necesare. Daca nu, atunci te poti inscrie la o facultate privata, unde nu se cer decat bani.

| Deea_3705 explică:

Am uitat sa va spun ca sunt si la liceul de muzica...probabil o sa ma ajute vocea >d

| Chele_Iulian_1995 a răspuns:

Ar fi o mare greseala pentru ca este extrem de greu acolo sa iti gasesti o slujba

| zlataruandrei a răspuns:

Da ai sansa sa ajungi la actorie, daca esti talentata ai sanse 100% fundita?smug pentru mai multe detalii baga id meu smecheruandrei33