| grosumira a întrebat:

de curand am intrat clasa a 9-a la liceul teoretic nicolae iorga la stiinte sociale si as dori sa stiu si eu cum este programul? de dimineata sau dupa-amiaza?

11 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Eu sunt din judeţul Iaşi, iar fetele din acest liceu se duc dimineaţa la şcoală până în clasa a10-a,în clasa a11-a şi a 12-a se fac ore după-amiază.

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Dimineata.
Te pup.

| drhotzu a răspuns:

CE ORAS? fratilor voi nu realizati ca romanii nu sunt foarte creativi cand vine vorba de nume? toate orasele au strada/bulevardul unirii, multe orase au un liceu: eminescu, iorga, cantemir, etc.
deci ce oras?
pentru ca uite eu am fost la liceul teoretic nicolae iorga din Bucuresti (promotia 2005, adica am terminat in 2005 si da si noi aveam profil de socio-uman la care am fost eu) si cand eram in liceu a fost un accident cu un autocar de la liceul teoretic nicolae iorga..., in care au murit cativa elevi... PROSTII DE LA TV au uitat sa spuna ca ERA DIN PLOIESTI!
deci ce oras?

| grosumira explică (pentru drhotzu):

Intrebam din Bucuresti! daca era vb de alt judet specificam! insa mersi pentru nimic! o sa tin cont! happy

| drhotzu a răspuns (pentru grosumira):

In liceul teoretic nicolae iorga din bucresti programul este dupa cum urmeaza:
clasele 1-4, 8, 12 dimineata restul dupa amiaza... clasele 5-7, 9-11

| drhotzu a răspuns:

Sau facem un studiu de caz si vedem la ora intra elevii in iorga in toata tara?

| d3men7zel a răspuns:

La Liceul Teoretic Nicolae Iorga de Stiinta Sociale dimineata se invata doar bilingvu, restul dupa amiazawinking funda, vot?:d

| Denilalala a răspuns:

Buna, si eu am trecut tot clasa a9a la liceul teoretic Nicolae Iorga, tot stiinte sociale. Ai facebook?

| Denilalala a răspuns:

Buna! Eu sunt tot clasa a9a, la stiinte sociale, liceul teoretic Nicolae Iorga Bucuresti si am vazut, ca nu este decat o clasa de sociale, deci cred ca suntem colege laughing. Ai facebook?

| Denilalala a răspuns:

Si cum putem sa luam legatura?