| Micheten a întrebat:

Sunt la un liceu cu specializare in Stiinte ale Naturii, intensiv Engleza si nu m-am decis ce facultate sa urmez. Nu-mi place medicina, ecologia etc. Optez pentru Drept si Stiinte Administrative. Daca este cineva student la aceasta facultate as dori sa imi oferiti mai multe informatii privind admiterea, cursurile care se tin, si daca este posibil sa gasesti un loc de munca dupa absolvirea facultatii. Multumesc!

1 răspuns:
| PinkY a răspuns:

Daca zici ca faci intensiv engleza, de ce nu te gandesti sa dai la limbi straine, de exemplu la Limbi Moderne Aplicate. Eu voi fi studenta de anul acesta la specializarea asta si sunt foarte incantata. Dupa ce termini facultatea asta esti traducator si ai o multime de oportunitati in UE, plus ca vei fi foarte bine platit. Scz ca nu ti-am raspuns exact la intrebare, dar ti-am mai dat o optiune. Bafta multa