| Annna17900 a întrebat:

1. Cum pot invata engleza pana in clasa a 11-a? (Sunt clasa a 8-a acum ) Cum pot sa invat fara profesor, meditatii. Nu imi permit.
2. Imi place mult biologia si as dori ca pe viitor sa dau la medicina. La liceu, care ar fi cel mai potrivit profil?

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Nu stiu care e legatura intre cele 2 puncte, dar despre Engleza, zic eu cel mai bun program de invat este Rosetta Stone, cat despre punctul 2 e aproape irelevant, la liceu se aprofundeaza chestiile generale pe care tu le-ai invatat in generala, asa ca, nu este foarte relevant ce profil urmezi, daca chiar vrei sa fi ai putea merge pe un profil uman.Succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) La liceu ai profesor de engleza.
Daca vrei... poti incerca Duolingo.

2) Stiinte ale naturii