| Pissi99 a întrebat:

Buna TPU.Am 14 ani si as vrea sa devin actrita si cantareata.Am o voce destul de buna, imi place foarte mult, dar nu sunt sigura...
Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| NemNUZ a răspuns:

Cum adica actrita si cantareata, nu poti sa le faci pe amandoua, incadreazate doar pe una, pentru inceput, eu ti-as recomanda cantatul(daca ai voce) ca actoria e destul de grea, nu stiu tare bine cum sta treaba dar eu iti spun ce stiu, incearca lectii de canto dupa care, concursuri de cantat in orasul tau, daca te pricepi mergi mai departe la tot felul de auditi pentru emisiuni(ex x factor, romani au talent...) iar daca cu adevarat ai voce nu trebuie neaparat sa le castigi ci bazeazate sa dai ce ai mai bun, ca sa te vada ceva impresar... sa iti spun sincer e fffoarte greu sa ajungi unde vrei tu.(cu adevarat un star) incearca sa ai intodeauna o a doua alternativa, fa o facultate totusi ca na nu se stie niciodata