| Pink1234you a întrebat:

Buna TPU.Am o problema.Imi place de un baiat.El mi-a cerut adresa de mes dar eu deschid fiecare conversatie.O data am stat in pat unu langa altul si ne-am tinut de mana. Daca ii spun sa vina sa ne intalnim vine dar nu sunt sigura daca ma place sau doar vrea sa fim prieteni.Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Totusi nu m-am lamurit.
De ce deschizi tu subiectul? De ce nu o face si el?

| EditionSex a răspuns:

Pai nu ti se pare logic ca te place?
Daca vroia sa fiti prieteni nu va tineati de manalaughing. Cand prinzi un moment mai bun si sunteti singuri tragel de limba cum s-ar zice, si vei afla raspunsul.Dar dupa mine eu zic ca ai sansa 90% sa fiti impreuna din cate mi-ai zis tu

| mariuka2002 a răspuns:

Draga pretena sa stii ca eu cred ca simte ceva pentru tine deoarece daca nu simtea nu se purta asa cu tine.eu cred ca ar trebui sa cotinue relatia si incearca sa-l intrebi dacate place dar fara sa-si dea seama. a saluta-ma la scoala.
a ta prietena
maria g