| Denise a întrebat:

Buna am 14 ani si imi doresc foarte tare sa devin actrita si cantareata.am voce si talent. Imi poate spune cineva cum sa incep?
M-am gandit sa dau la liceul de arte. la actorie apoi sa urmez o facultate de actorie si intr-e timp sa iau lecti de canto...
Daca ma poate ajuta cineva, i-as fi recunoscatoare

Răspuns Câştigător
| www a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa mergi la liceul de arte.

Poti sa faci cursuri de actorie la scoala de arte din orasul tau, sau sa mergi la fundatii de genul asta.

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Ti-ai planificat bine pasii.Important este acum sa reusesti la liceul de arta.Succes.

| maryana5 a răspuns:

Paih fa exact ce te-ai gandit si intre timp participa si tu la castinguriwinking
succes happy
xoxo, mary peace sign

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deny, si eu imi doresc acelasi lucru sa devin o actrita superba. dar si eu am aceai intrebare