| Kaennox a întrebat:

Cine imi poate da si mie o multime...defapt ffffffffoarte multe informatii despre meseria de translator/traducator, va cer asta pentru ca pe google nu am gasit nimic, decat 2-3 randuri, dar mie imi trebuie foarte multe informatii; deci...Cine imi poate da si mie cat mai multe?(mentionez ca nu sunt pentru cultura generala, sunt pentru portofoliu la educatie tehnologica)

Răspuns Câştigător
| SandraM a răspuns:

Hm! Cred ca nu ai cautat corect :) https://www.google.ro/......ps?/search