| anonim_4396 a întrebat:

Sunt la sfarsitul clasei a IX si as vrea ma transfer la un profil mai bun care incepe din clasa a X a si nu stiu ce trebuie sa fac. Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Trebuie sa ai media corespunzatoare profilului la care vrei sa te muti si sa dai diferentele la anumite materii.

| HiHiHi18 a răspuns (pentru SabinaRsT):

Dar chestia este ca nu stiu cu ce medie se intra pentru ca profilul incepe din clasa a X a. eu si o colega vrem sa ne mutam. ar trebui sa vorbesc cu directorul liceului unde vreau sa ma trasfer?

| SabinaRsT a răspuns (pentru HiHiHi18):

Cu siguranta, intereseaza-te de toate aceste aspecte.

| HiHiHi18 a răspuns (pentru SabinaRsT):

Multumesc

| SabinaRsT a răspuns (pentru HiHiHi18):

Cu placere!