| Roscovana a întrebat:

Vreau sa imi gasesc si eu de munca pe timp de vara in orsul Pitesti...(am 16 ani ) Va rog puteti sa ma ajutati cu cateva informatii?
Multumesc!

6 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

La 16 ani nu prea ai sanse mari de angajare, decat la distribuit pliante, fluturase, reviste (multa alergatura pe bani putini!) sau daca ai o ruda sau ceva cunostinte cu vreo firma, dispuse sa te primeasca. Fiind fata si daca arati si bine, ar mai exista totusi posibilitatea sa lucrezi ca promoter prin hipermarket-uri promovand produsele diferitelor firme (ex. Cris-Tim, Aldis, Meda, Alba Lact, Head & shoulders, etc. Succes!

| MoneyMoney a răspuns:

OK doar fiindcă eşti roşcovană şi colegă de TPU o să-ţi spun cum să faci "Bani Adevăraţi" http://www.blogarismeromanesti.blogspot.com doar un click şi banii vor curge gârlă, ATENŢIE ce afacere îţi alegi ai FOARTE multe oportunităţi acolo! Când vei fi multimilionară să NU uiţi de mine!

| Estera123 a răspuns (pentru MoneyMoney):

Buna! Suna interesat, dar poti spune mai multe mai pe larg? Daca nu vrei aici, imi poti trimite mesaj sau un mail la gabriela.pandele@yahoo.com. Mersi!

| MoneyMoney a răspuns (pentru Estera123):

OK ţi-am dat add pe mess: thegreatestacdcfanwinking

| stroedaniel13 a răspuns:

Depinde ce iti place sa faci.

Eu te pot ajuta doar cu un link catre un site care te invata sa faci bani de acasa... Ceva 100% real:

http://www.munca-la-domiciliu.com

| Aura7Avon a răspuns:

Dar de ce vrei sa astepti pana in vara? Te pot ajuta sa te inscrii in AVON (cu acordul mamei, desigur, pana faci 18 ani. cred ca iti dai seama de ce happy ) si poti profita de pe acum de faptul ca printre colege SIGUR vor fi care comanda produse. Si pana in vaaraaa,... deja te stie lumea ca reprezentant AVON, stii cum e intre fete, daca una zice de unde a luat un Mascara, va comanda si prietena ei. Ca sa nu mai spun ca la fiecare catalog primesti si tu produse AVON cadou sau pe unele le poti lua cu un pret mai mic decat in catalog. Hai sa vorbim despre asta la aura_avon@yahoo.com.