| Klein_Razvan_1998 a întrebat:

As dori si eu un loc de munca pe perioada vacantei de vara, imi puteti da cateva idei? Am 17 ani, in Pitesti as vrea daca se poate!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai dat un raspuns unui user de pe TPU, dar el avea 15 anisori, voiam sa ii propun ceva cu toate ca era din pitesti il cazam la casa mea, dar avandu-te pe tine pe aici si din Pitesti happy e super perfect, te contactez prin pm si iti zic ce si cum.

1 răspuns:
| Suntundemon a răspuns:

Lucreaza si tu la un magazin ca vanzator cu jumatate de norma. laughing)