| RoxyOnTPU a întrebat:

Vreau sa va intreb daca englezii investesc mult in cinematografie.Au filme cunoscute? Eu vreau sa ma fac actrita si vreau sa ma mut in Regatul Unit pentru ca imi place cultura lor.As avea un viitor bun acolo?

3 răspunsuri:
| iulianpuscasu a răspuns:

Da! investesc f mult in filme...Da! ai un viitor stralucit acololaughing depinde de:
-cum arati
-cat de bine stii limba
-cat de bine joci
si multe.happy chestii big grin
Daca vei juca bine vei ajunge cineva!

| RoxyOnTPU explică:

De ce spui ca sunt pretentiosi?

| MihaiAlexandruEnache a răspuns (pentru RoxyOnTPU):

Roxy draga, cati ani ai? nu serios acum dar tu crezi ca este asa usor? in primul rand trebuie sa fii foarte frumoasa si cam usuratica. astea reusesc acolo nu fetele serioase.si stai linistita ca nu umbla cainii cu covrigi in coada acolo. este si acolo greu ca peste tot. ei acolo muncesc extraordinar de mult ca sa traiasca bine asa ca pune mana pe carte, invata si fa o meserie serioasa aici, nu mai visa anapoda. gandeste realist