| tibidede a întrebat:

Salut vreau sa va intreb cate filme are Dila actrita dupa Kanal d in ce filme a mai jucat? Va rog sa-mi spuneti. multumesc

Răspuns Câştigător
| spiridus25 a răspuns:

Http://www.vedeteblog.com/2015/04/biografia-hatice-sendil-aka-dila.html
http://film.famousfix.com/tpx_595847/hatice-sendil/filmography
Eylül, Aziza
Fesupanallah, Gülpare
Geniş Aile, Şelale(Konuk Oyuncu)
Yaban Gülü, Laçin
İki Yabancı, Zeyno
Kurtlar Vadisi Pusu, Ebru
Karadağlar, Gülhayat
Dila Hanım(dizi), Dila Hanım

| tibidede explică (pentru spiridus25):

Multumesc foarte muult Nicoletaracula. am citit tot mersii dar undeva scrie ca haticea a mai avut o relatie in 209 adica in 2009 nu?

| spiridus25 a răspuns (pentru tibidede):

Sincer nu stiu cate relatii a avut si nici nu ma priveste.Chiar nu sunt o fana a filmelor turcesti.Dar ma bucur ca te-am ajutat.

| tibidede explică (pentru spiridus25):

Multumesc ti-am trimis cerede pe TPU poate o accepti mersii

| spiridus25 a răspuns (pentru tibidede):

Cu placere.Am acceptat cererea.

| tibidede explică (pentru spiridus25):

Multumesc pentru accept vezi ca ti-am scris un mesaj l-ai primit despre muzica?