| LuizaElena a întrebat:

Buna tuturor, am o alta intrebare...As vrea peste cativa ani sa merg la facultatea de psihologie...imi puteti spune va rog frumos ce profil trebuie sa urmez la liceu?

Răspuns Câştigător
| yvren a răspuns:

Profilul liceului nu conteza deloc.de exemplu profesoara mea de romana a fost pe profil de matematica informatica.dar cel mai indicat pentru o facultate de psihologie este stiinte sociale

5 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Socio-uman

| ღÐιαnαღ a răspuns:

Luiza vrea sa fie psiholoaga... laughing tongue

| LuizaElena explică (pentru ღÐιαnαღ):

Da...daca esti diana pe care o cunosc. taca-ti fleancalaughing ca habar nu ai ce vreau eu sa fac!no talking

| tibosee a răspuns:

Recomandat este uman, bineinteles.

| LuizaElena explică:

Va multumesc tuturor!