| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos daca stiti sa imi spune-ti si mie ce joburi sunt destul de bune si unde ma pot angaja in Bucuresti avand in vedere ca sunt studenta anul II la zi si salariul sa fie cat de cat bun

3 răspunsuri:
| Liviu_2019 a răspuns:

Poti incerca la Call Centere, ai salariu fix plus bonusuri in functie de vanzari. Am un coleg ce lucreaza pe asa ceva si are salariu fix 700 800 RON dar el ia mai mult peste 1300. Uneori ajunge si la 1800 dar alea sunt lunile bune in care vinde destul de bine.
Alte joburi dc nu ai experienta deloc nu gasesti. Poate secretara dar nu stiu dc te incanta si cred ca se cere si experienta.

| DiaLos a răspuns:

Am o intrebare care m-ar putea ajuta sa iti raspund! La ce facultate esti studenta?

| demonangel37 a răspuns (pentru DiaLos):

La specializarea: Inginerie si management alimentatie publica si agroturism