| Iulia2009 a întrebat:

Buna TPU, sunt studenta in anul intai si am nevoie de bani! stiti ceva joburi online sau credite fara giranti sau codebitori?

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Eaprope imposibil. ceeace vrei!

| ellutza a răspuns:

Nu exista draga ceea ce cauti tu. Job-urile online sunt doar o pacaleala, abureala etc. Credit de la banca nu cred ca poti la deoarece ai nevoie de adeverinta de salariu, iar la camatari nici sa nu incerci. Singura solutie ar fi sa te ajute parinti sau bunicii. Pentru scoala nu cred ca exista cineva care sa refuze sa te ajute. Am vazut ce ai patit si cu cei 80 de lei dati in avans. Nu fi naiva, nimeni nu imprumuta bani necunoscutilor. Poate doar prieteni apropiati daca ai sa te ajute. Cand o sa merg in Ro, te-as putea ajuta cu cateva hainute daca ai nevoie. Nu iti cunosc situatia dar putem discuta daca doresti. Multa bafta

| Nicolae-Daniel_Balaoiu_1994 a răspuns:

Si eu sunt student si am reusit sa fac bani de pe acest site http://www.probux.com/? rh=64616E69656C6F6D656761
La inceput o sa fie monoton daca pot spune asa, dar dupa o perioada o sa vezi ca incep sa vina bani, si bani multi. Succesc!