| anonim_4396 a întrebat:

Anul acesta m-am hotarat sa merg la facultate, desi am ales deja unde mi-as dori sa merg sunt interesat si de alte posibile variante in cazul in care nu voi reusi sa trec admiterea cu brio.Sunt interesat si de alte facultati daca se poate de stat daca nu as vrea sa stiu unde se ridica valoarea taxelor si parera personala a studentilor deja inscrisi.Si in ce consta examenul de admitere la facultatile respective.Multumesc,astept posibile variante si pareri.O zi buna!

3 răspunsuri:
| gloria_1375 a răspuns:

Crezi ca specializarea Comunicare si relatii publice ti-ar place? Se poate plia pe mai multe arii de pe piata muncii...

| RedTiger a răspuns (pentru gloria_1375):

Da,pare a fi o varianta tentanta, precum turismul este o ramura ce nu se stinge.As vrea sa stiu mai multe, durata anilor de studiu, localizare, examene de admitere, taxe.

| RedTiger a răspuns:

Astept cu nerabdare si alte posibile variante...