| alexandru_4684 a întrebat:

Eu vreau sa devin dansator-actor.De dans sunt pasionat de la varsta de 8 ani.Ca actor ce trebuie sa fac ca sa devin? Dar ca danastor?

4 răspunsuri:
| inginer a răspuns:

ATHOS are dreptate. Poti face facultatea de actorie. Stiu ca e una la Iasi, admiterea e pe baza de examen - o gramada de probe - si ca sa il iei trebuie sa faci pregatire cu un profesor de la ei. Probabil mai este si ina alte orase din tara. Succes.

| ATHOS a răspuns:

Examen la Institutul de Arta Teatrala sectia Actorie.
Succes!

| Scuturici a răspuns:

Buna si eu vreau sa ma fac actrita... poti sa faci si una si alta sa faci actorie in filme in care trebuie sa dansezi...PST:eu vrau sa ma dau la comedie big grinbig grin

| alexandru_4684 explică:

Pai cum Mihai petre! pai stai ca pot sa fac altceva sa dau la DInu lIpatii in pitesti si sa fac facultatea si ori sa dau in castinguri cum a a facut andrea patrascu