| anonim_4396 a întrebat:

sunt in cautare de cautare de cateva zile in legatura cu un domeniu. Vreau sa-mi deschid o crescatorie de caracatite, dar nu gasesc nicaieri de unde sa cumpar pui de caracatita, daca stie cineva de unde pot procura puii de caracatita v-as fi recunoscator.

4 răspunsuri:
| vladionut94 a răspuns:

Da du-te in Grecia ca ai sa gasesti acolo destuui antreprenori de caracatite

| nicusor95 a răspuns (pentru vladionut94):

E un raspuns sarcastic, ironic? ai incercat sa faci o gluma sau ceva? nu inteleg raspunsul tau, esti pe langa subiect.Omul a intrebat ceva, tu raspunzi altceva.

| vladionut94 a răspuns (pentru nicusor95):

Poate ca am vorbit ironic cu subinteles da spune-mi tu unde o sa gasesti crescatori de caracatite decat in Grecia

| nicusor95 a răspuns (pentru vladionut94):

Din cauza oamenilor ca tine multe persoane isi pierd sperantele.omul vrea sa faca o afacere, sa isi depaseasca conditia sociala si sa nu fie o sluga la patronii din Romania care isi platesc muncitorii cu salarii de nimic.gandeste-te si reflecteaza la ce zic.eu am tot respectul pentru omul care a pus intrebarea asta.