| anamariasibetty a întrebat:

Bunaaa! Credeti ca este o alegere buna Colegiul National Fratii Buzesti? Sunt clasa a 7-a, trec a 8-a, dar vreau sa ma hotarasc. Am inteles ca multi profesori buni se vor duce la Liceul Militar si nu vreau niste profesori slabi. Mi as dori sa ajung pe mate-info biling engleza, credeti ca e o idee mai buna Colegiul National Carol I?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele licee sunt foarte bune, din pacate nu avem nici noi de unde sa stim daca profesorii vor ramane sau vor pleca, asa ca ramane la latitudinea ta. Pana la urma, de ce nu iei in calcul si Liceul Militar?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

O alegere buna ar fi sa pui intrebarea dupa ce te trezesti, nu in timp ce dormi!

| anamariasibetty explică:

Liceul militar nu este pentru mine, nu pentru ce vreau eu sa devin. Vreau unul dintre cele 3 colegii

| anamariasibetty explică:

Liceul Militar nu este pentru mine, nu este pentru ce vtrau eu sa devin. Imi doresc unul dintre cele 3 colegii