| mihaiirsss a întrebat:

Cam cât ia un livrate de macare(glovo,bolt food, tazz) full time sau part time?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cât muncește și cu ce muncește. Poți face 50 lei pe zi, poți face 200 lei pe zi

| Hyperion7 a răspuns:

Din ce am auzit, poți să faci bani frumoși, dar trebuie sa ai motoscuter sau mașină, ca-n rest ...ies mai puțini.

| Hkhtfcvhu a răspuns:

Depinde totul de vreme/zonă/la ce ora faci glovo pentru ca sunt mai multe,, sporuri" de vreme rea parca si ca e intuneric afara, iar de zona depinde ca una e sa faci in Bucuresti unde sunt 700 de restaurante in 3km si alta e sa faci in petrosani cu 2 restaurante in tot orasul