| Park1Suin a întrebat:

Care a fost cel mai periculos moment din viata voastra?
Dar cel mai romantic (daca l-ati avut, binenteles)?

2 răspunsuri:
| RoxanaGhost a răspuns:

Cel mai periculos moment o fost în clasa a III-a când am căzut pe ciment şi era să-mi sparg mandibula laughing
Iar cel mai romantic moment,când după banchet un coleg din clasa a VIII-a mi-o cerut să fim prieteni cu beneficii,iar eu am acceptat pentru că-l plăceam, iar acum umblă după,, fusta" mea, dar eu încă mai simt ceva, dar vreau să-l batjocoresc niţel laughing smug

| Crysstallss a răspuns:

Cel mai periculos moment din viata mea a fost cand era sa cad cu bicicleta peste un pod, intr-un fluviu laughing si vorbesc foarte serios.Cel mai romantic moment a fost cand m-am sarutat cu iubitul meu in ploaie, cel putin pentru mine a fost romantic.laughing