| alexsz95 a întrebat:

Cel mai romantic moment din viata voastra, versus cel mai urat moment din viata voastra.

Răspuns Câştigător
| IoanaLoredana a răspuns:

Cel mai romantic cand a urcat prietenul meu dupa mine in autobuz ca sa ma mai sarute o data(asta la inceputul relatiei)
Cel mai urat si groaznic a fost cand am aflat ca am avut la bac media 5.80

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atunci cand m-am culcat cu prietenele mele (am avut cateva ocazii) nu le-am inselat si cel mai urat moment a fost atunci cand mi-am dat seama ca nu mai exista sufletul pereche pentru mine si voi ramane singur, un sofer trist care strabate drumuri zi si noapte macar o sa-mi fac datoria pe tir.

| IoanaLoredana a răspuns (pentru mgtow):

Ce te face sa crezi ca vei ramane singur?

| mgtow a răspuns (pentru IoanaLoredana):

Eu nu mai cred in dragoste pana la adanci batraneti pentru ca deja stim fiecare ca are un sfarsit mai devreme sau mai tarziu, prea multa libertate si nenorocire e in lumea asta si nu vreau sa mai am parte de o surpriza neplacuta ci voi fi acolo un om singur/vecin ciudat pentru cei care ma vor vedea asa dar putin imi pasa, imi traiesc viata cu q cu vai pana cand imi va suna ceasul mortii.

| IoanaLoredana a răspuns (pentru mgtow):

E democratie, viata e facuta sa fie asemeni unui deal.Fiecare padure are si uscaturi.Nu poate fi totul perfect.Probabil ca toti suntem constienti ca dragoste pana la adanci batraneti nu va fi fara un minim de ajutor.Asa ne este dat tuturor tragi de tine sa traiesti de pe o zi pe alta la fel cu tragi sperante si ca totusi va fi bine oricat de greu ne este sa invingem.

| mgtow a răspuns (pentru IoanaLoredana):

Imi pare rau pentru mama mea ca nu va avea nepoti dar eu nu am ce sa-i fac. Asta e viata in ziua de azi si bine imi va fi cu serviciul ca in rest las totul sa fie trecator.

| IoanaLoredana a răspuns (pentru mgtow):

Nu iti inteleg totusi dezamagirea si frustrarea, esti inca tanar(asta daca e buna data nasterii tale de la profil)

| mgtow a răspuns (pentru IoanaLoredana):

Am 20 de ani si iti zic ca in viitor mai rau va fi asta e doar un inceput. (cu relatiile)

| IoanaLoredana a răspuns (pentru mgtow):

Nu am sa cedez niciodata!happyDe cand ma stiu si de cand altii o duceau bine eu am luptat sa fiu tare sa nu cedez, nu renunt acum! Nu inteleg de ce tu o faci.

| mgtow a răspuns (pentru IoanaLoredana):

Vezi mesajul care il ai pe privat.

| Chris a răspuns:

Cel mai urat moment din viata mea nu poate fi comparat cu un moment romantic, pentru ca urat si romantic nu sunt antonime, termenii nu sunt opusi.

| TheExpert01 a răspuns:

Cand am intalnit-o pe iubita mea cand a plecat la alta scoala (acum 1 zi sun t foarte tristtttt) offff

| Deleb a răspuns:

Pei, romantic nu prea am avut, daca m-as referi doar l-a o imbratisare poate ca da, insa despre cel mai urat, cand m-am despartit de o persoana draga, pe care nu am remarcat-o cand trebuia, de aceea am pierdut-o.

| DeejayAndr3y a răspuns:

Pai romantic nu dar urat cand am raspuns la aceasta intrebarelaughing))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ai se eu te pegoolaughing

| IoanaLoredana a răspuns:

Nu pentru ca a spus soferului sai acorde 1 minut laughing

| M1hai a răspuns:

Cel mai romantic moment poate fi petrecut alaturi de o fata, iar cel mai urat moment este acela daca prietena ta te paraseste pentru cel mai bun prieten al tau! Parerea mea!

| IAmAnonim a răspuns:

Cel mai urat este atunci cand mi-am luat primul pumn in nas, cel mai romantic a fost cand am dormit la prietena mea dar nu cred ca o pot numi romantic doar placut dar cu protectie(durex)

| Chauderitza a răspuns:

Buna.
Cel mai frumos : Cand am avut prima intalnire.
Cel mai urat: Cand mi-am pierdut catelul, dar din fericire l-am gasit.
Bafta. :*

| DjChaina a răspuns:

Romantic nu exista si nici urat ...pentru ca viata mea este rozwinking