| blackeyes_5545 a întrebat:

Care credeti ca sunt meseriile de viitor, avand in vedere situatia economica in care ne aflam?

3 răspunsuri:
| Pisoiul a răspuns:

Toti plecam din tara.In alte locuri unde sunt situatii mai bune atat doar ca mai nou unele tari nu ne mai lasa sa muncim la ele. Spre exemplu Spania.Ti-as sugera medicina un medic neurochirurg in Anglia, acolo un medic poate castiga pana la 98.000 euro bine inteles daca are experienta mai bine de 12 ani.

| tricky a răspuns:

Programatori, informaticieni, web designers. Daca esti mic\a inca si nu ai inceput facultatea iti recomand o facultate de profil.

| deliaxx a răspuns:

Crede`ma ca nu o sa mai fie nici`o meserie de viitor la noi in tara pentru ca toti o sa plecelaughing