| mariano a întrebat:

Care imi da un site mai bun pentru joburi part time? vreau ca vara asta sa ma angajez undeva in romania(suceava, botosani sau iasi)si nu stiu ce sa caut si unde.pe bestjobs sunt joburi da alea sunt mai mult pentru fete si se cere si experienta! nu conteaza ce domeniu...va rog help me!

6 răspunsuri:
| cristianpopa a răspuns:

Http://popacristian.wordpress.com/oportunitati/

...Este simplu, incepe la vara, si poti face mai mult decat 700-800 lei/luna. Daca vrei mai multe detalii, sti pe care buton sa apesi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ai mai gasit? incearca pe http://www.anuntuldesuceava.ro, daca esti din suceava.

| Roxxu13 a răspuns:

Http://www.myjob.ro/ asta am cautat si eu:)

| viulia a răspuns:

Te rog sa-mi trimiti email la opmetro3@yahoo.com pentru a-ti trimite toate detaliile, cuprinse in GHIDUL METROPOLITAN .

| netplaza a răspuns:

Uite aici ceva: ...12497.html