| Ella_1816 a întrebat:

Care meserie credeti ca e cea mai frumoasa?

Răspuns Câştigător
| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Meseria cea mai frumoasa e cea care iti place tie, cea pe care o faci cu drag. Nu exista o meserie care sa fie "cea mai frumoasa" pentru toata lumea, fiecare are preferintele lui si isi iubeste propria meserie happy

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mecanic pe locomotiva la CFR

Apache
| Apache a răspuns:

Prezentator la top gear

| anad a răspuns:

Cea pe care sa o practici cu drag, o ai in mintea si in sufletul tau tot timpul, te bucuri de ceea ce faci si vrei sa faci si mai mult!

| MusicisMusic a răspuns:

Oh...fiecare cu preferintele lui insa dupa mine e cea de Arhitect sau Designer Interior.De asemenea, cand iti alegi meseria nu trebuie sa te iei dupa X sau Y ci doar sa faci ceea ce iti place. Daca vei alege dupa preferintele parintilor o sa mergi cu sila la job.Sti...mi se pare frumoasa si meseria de artist deoarece ai ocazia sa vizitezi toata lumea. s

| pauladrian a răspuns:

Actor.

| madvideo a răspuns:

Videographer!

| `KiddO` a răspuns:

Cea care iti place cel mai mult. Orice meserie e frumoasa daca o practici cu dragoste happy.

| onofrei89 a răspuns:

Copillaughing

| Dodolo a răspuns:

Doctor/angajat la salvare/smurd. Salvezi vieti ce poate fi mai frumos?

| Flash a răspuns:

Cea care iti place, daca mie imi place sa fiu gunoier, aceea e cea mai frumoasa meserie pentru mine big grin si nu, nu sunt gunoier, era doar un exemplu!

| Any_2443 a răspuns:

Cea de model cred.happy

| weedini a răspuns:

Cea de Deejay intr-un club renumit in orasul tau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meseria de bogatan. Ai bani girla si-ti permiti sa te plimbi prin toata lumea, sa vizitezi toate tarile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meseria cea mai frumoasa cred ca este creator de moda

| nikname a răspuns:

Sportiv/fotbalist

| Dramaa a răspuns:

Buey eu zic ca ospataria e destul de frumoasa.

| Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu exista "cea mai frumoasa meserie"...pentru ca toti avem pareri diferite, fiecaruia dintre noi ne place altceva.

| vrajitoarea_1628 a răspuns:

Directooor=p~sa fim serioasi dar e cea mai convenabila:X

| stefan227 a răspuns:

Ce-a de muzician dupa parerea meatongue, dar ce-a mai frumoasa este cea pe care o practici cu drag