| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca este cea mai frumoasa, banoasa si simpla meserie ceruta in alta tara ( S.U.A )?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prostituata de lux sau presedinte laughing

| RoxMuffins a răspuns (pentru anonim_4396):

Aşa este! laughing)

| RoxMuffins a răspuns (pentru anonim_4396):

Aş vrea preşedinte, da' nu ajungi acolo decât cu pile şi bani! dacă aş fi eu în locul lu Crin Antonescu' ( acum că Băsescu a fost dat afară ) aş da toţi bani pe care îi am eu în portofel ca să îmi ştiu ţara bine!

| anonim_4396 explică (pentru RoxMuffins):

Da lasa minciuna laughing))) ca ne faci sa te votam

| RoxMuffins a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbesc foarte serios... mă bucur ca nu mai ai încredere în oricine, eu nu te oblig să ai încredere în mine, da' aici vorbesc foarte serios. :-|

| anonim_4396 explică (pentru RoxMuffins):

laughing)))) propaganda politica

| RoxMuffins a răspuns (pentru anonim_4396):

Rămâi cu părerea ta, eu o am pe a mea.