| sGlx a întrebat:

Cat castiga ofiterii din fortele navale? Puscasii marini. Mai mult ca ofiterii din fortele terestre?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stim! salariile lor sunt secrete.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, au un supliment de salar care în limbaj marinăresc se numește îmbarcare. Și șanse mai mari să moară în luptă, când se scufundă bamporul.

| brokxy a răspuns:

Aceste meserii nu ar trebui alese pentru bani ci pentru dorinta de ati apara tara de a fi un erou si pentru dragostea de dreptate si salvare happy

| Legion7X a răspuns (pentru brokxy):

Iar Țara nu apară pe nimeni, este deja o mamă neglijentă. Nu merită nimeni moarte