| Mirceadumb a întrebat:

Puscasii marini din Romania au si antrenamente pentru lupta corp la corp?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Se fac de toate de la lupta corp la corp la lupte cu arme albe si cu arme de foc.

| Mirceadumb explică (pentru Salontanul):

Sti din surse sigure? Crezi ca pot intra in rândul lor daca am 1.72 înălțime?

| Salontanul a răspuns (pentru Mirceadumb):

Stiu ca am fost militar si am avut un coleg de promotie la Babadag. Inaltimea minima nu stiu cat este acum. Pe vremea mea era 1, 65. Informeaza-te la CMJ: http://www.mapn.ro/recrutare/bir.php