| FearFactor a întrebat:

Ce ati alege dintre liceele Eminescu si Sincai (Baia Mare daca sunteti din zona)? Profil vreau stiinte sociale ca sunt cu limbile straine mai mult adica astea imi plac.ma pasioneaza insa ma descurc si cu fizica/chimia/matematica foarte bine. Vreau sa devin avocat si am inteles ca la socio se merge pentru asta.imi recomandati un alt profil? Eu l-am ales pe asta stiind ca este o combinatie real-uman vreau sa stiu si daca se mai fac limbi straine?

3 răspunsuri:
| frunziss a răspuns:

Mate info engleza...si mate si info si bio si chimie da si engleza

| nobody_4657 a răspuns:

Daca vrei limbi straine filo... ce sa cauti la ss?

| alexandra4559 a răspuns:

Eminescu