| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

Ce ati alege intre Facultatea de Farmacie si Facultatea de Stomatologie? Motivati.big grin

9 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Amandoua se platesc bine, dar parca farmacia ar fi mai buna, macar acolo nu iti bagi mainile in gura nespalatilor

| Ballet a răspuns:

Buna :]
Cred ca farmacie, dar tu imagineaza`ti ca lucrezi in amandoua si vei vedea care`ti place mai mult :} Conteaza ce vrei tu sa alegi nu noi. big grin

Succes ^^

| Ciuuf a răspuns:

Eu as alege cea de Farmacie cred ca e mai speciala...

| Justmed a răspuns:

Farmacia deoarece este o meserie foarte banoassa si lejera

| ζøvع a răspuns:

Facultatea de farmacie... daca iesi stomatolog o sa iti vina babe si mosi care pe pute gura si iexxx...nu o sa prcepi care sunt dintii sau care sunt mizeriile. ihhh

| paulx94x a răspuns:

Poate ca as zice Stomatologie, desi e greu dupa ce termini fiindca e foarte scump sa-ti faci un cabinet. Eu vreau medicina oricumwinking

| anticocalar101 a răspuns:

In stomatologie daca te faci si doctor bun ies bani! tocmai am fost de 4 ori la stomatolog in 2 saptamani si mereu era full.
La farmacie nu faci decat sa vinzi pastile(este mai simplu dar daca avansezi la o farmacie castigi si acolo)

| roxy21 a răspuns:

De stomatologie se castiga mult mai bine ca somatolog

| george8 a răspuns:

Buna eu as zice ca facultatea de farmacie ar fi mult mai convenabila si multa lume o alege sper sa primesc fundita