| anonim_4396 a întrebat:

Ce facultate este buna pentru o fata? Adica dupa ce faci facultatea sa ai si un loc de munca potrivit

5 răspunsuri:
| GoldandSilver a răspuns:

Facultatea de stiintele comunicarii, psihologie, matematica, economie, sociologie, telecomunicatii, biologie, pedagogie si stiintele educatiei, medicina ar fi potrivite pentru o fata!

| Metalheadforever666 a răspuns:

Depinde de profilul la care esti(mate-info, filologie, economic etc.) si de ceea ce iti place tie.

| Vindicate a răspuns:

"Ce facultate este buna pentru o fata?"
daca esti fata nu poti face ce fac si baietii?

| UzOm a răspuns (pentru Vindicate):

Aici e România, nu Germania. laughing

| bts01LnLife a răspuns:

In ziua de azi ar fi bine dacă te-ai axa pe telecomunicații și tehnologie. dar depinde si de ce îți place