| anonim_4396 a întrebat:

Ce liceu imi recomandati? Stiu ca sunt abia clasa a 7-a, dar as dori sa-mi formez o parere.Mentionez ca locuiesc in Bucuresti, sunt buna la toate materiile in afara de Istorie si Geografie si ca profil l-as alege pe cel real. happy
Eu una ma gandeam la Sava. happy

Răspuns Câştigător
| Loloz a răspuns:

Eu nu sunt din Bucuresti deci nu stiu ce licee sunt acolo.
Cel mai bine ar fi sa mai astepti un pic sa vezi pe care profil vrei sa continui si dupa aceea sa alegi un liceu unde exista acel profil si evident clasa sa fie buna happy
Succes in continuare