| Div_2769 a întrebat:

Sunt boboaca in clasa a 9 a la profil real mate-info.Intrebarea mea este: ce caiete trebuie la biologie, geografie si muzica? Pentru ca stiu ca in clasa a 8 a am avut la geografie caiet studentesc si ma gandeam sa nu trebuiasca si la liceu.

7 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Normale...

cami
| cami a răspuns:

Cu placere. La liceu (si mai ales la profilul tau) n-o sa te mai "indese" cu geografia.
Asa aveam si eu la istorie (studentesc), geografia nu prea m-a pasionat. Deci nu, ia-ti caiet de geografie de-ala luung.

| xibalba a răspuns:

Cand am fost a 9-a am scris la geografie pe caiet din ala mic de lb romana de 80 de file si la sfarsitul anului scrisesem doar jumatate din caiet. La mate`info ai doar o ora de geografie/saptamana. La biologie am avut caiet de lb romana (80 file) dintre care am scris 40 de file, cam asa. Materia la biologie e destul de stufoasa, iar profesoara mea preda foarte mult. Acum ce sa zic, depinde si de profesor. La muzica e suficient un caiet de muzica normal... bafta in noul an scolar!

| marry a răspuns:

In general se cer caiete normale... dar mai sunt si unii profi care cer caiete specialetongue

| Div_2769 explică:

Mersi cami

| Div_2769 explică:

Ok.mersi inca odata cami

| low.edit a răspuns:

La geografie si biologie acelash tip de caiet..si la muzica cel obisnuit cu portative happy