| ubytzyk a întrebat:

Ce materii se fac la filologie in clasa a XI-a?

Răspuns Câştigător
| sasha_2369 a răspuns:

Romana, Engleza, Franceza, Isto, Geogra, Stiinte, Latina, Economie, Sociologie, Sport, Desen, Religie, Muzica, Lit. Universala, [ astea-s de baza ] + diverse optionale, care difera de fiecare liceu in parte.
Astea sunt de la filo happy
La mate-info si bio-chimie: mate, fizica, bio, chimie + restul de la filo [ fara lit universala, stiinte si latina ]

| Maricelaaaa a răspuns (pentru sasha_2369):

Tehnologie sau TIC nu se mai face?

3 răspunsuri:
| BringAncaTheHorizon a răspuns:

Din aXI-a matematica, biologia, fizica si chimia se suprapun intr-o singura materie numita "stiinte", literatura universala, economie sau sociologie (cred) si cele de baza specifice profilului happy

| selena_2045 a răspuns:

Romana, engleza/franceza sau depinde de ce limba alegi, literatura universala, sport, mate, geografie, istorie, educatie vizuala, lb latina, sociologie, relige si cat atatabig grin