| Criptozaur2000 a întrebat:

Ce părere aveți despre facultatea de Arhitectura de Interior din București (Ion Mincu)? Întreb pentru ca vreau sa intru acolo, și sa știu la ce sa ma aștept. Știe cineva cam în ce perioada se fac înscrierile pentru facultate? Cu aproximație. luna ceva, nu neapărat ziua.

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

E o facultate extrem de grea. Se intra foarte greu. Unii fac meditatii tot liceul ca sa intre acolo. Dar daca intri, esti constiincios si inveti bine, o sa-ti faci o cariera chiar frumoasa si banoasa din asta