| PesteleSuprem123 a întrebat:

Ce pot pati daca vand antidepresive la copii?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca esti minor poti fi internat intr-un centru special. Peste 14 ani esti pedepsit cu inchisoare la jumatate din pedeapsa acordata unui major iar daca esti major documenteaza-te pe aici: http://www.cdep.ro/pls/legis/legis_pck.htp_act_text?idt=23825

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi tu esti medic? ce dracu

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca te-ai intalni cu mine ai pati-o rau. Copiii astia la care le vinzi tu azi astea o sa-i dea in cap copilului tau maine.

| untu a răspuns:

Dati de bucluc! Puteti sa faci inchisoare la scoala de corectie!

| xr0sioRx a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))))

| Feraru_Tudor_1975 a răspuns:

Maxim 6 ani la Alcatraz