| TheCubeBoy a întrebat:

Ce profil sa aleg la liceu ca sa devin web designer sa nu aud mate-info deoarece la acest profil se face programare(cam veche dar asta e)si nu se face design-ul paginilor web.
dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti invata asta de acasa happy

Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci la un liceu de arte si studiezi designul. Pe urma la o facultate de arte de poti specializa pe ce design vrei tu

| Kriss96 a răspuns:

Cel mai bine dai la un profil usor ca sa nu ai multe pe cap si sa poti sa te concentrezi pe web design. Poti invata acasa. Mai toti fac asa. Eventual poti lua niste cursuri.

| nikname a răspuns:

Stiinte-Sociale!