| cevazacelamineintorace a întrebat:

Ce trebuie sa contina un CV (curriculum vitae)?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.agenda.ro/......opean.html
Pa, pa.

| anad a răspuns:

Http://www.agenda.ro/......opean.html depinde la ce vrei sa folosesti acest ceva si in ce limba

| elena a răspuns:

Intra pe Internet si vei gasi raspunsul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inta po net si vei gasi raspunsul...in ziua de azi totul e po netlaughing

| frvtel a răspuns:

Gasesti pe Google modele de CV-uri, doar trebuie sa completezi campurile cu datele tale.

| AlexSadik a răspuns:

Un CV trebuie sa contina urmatoarele date personale adica: nume prenume data locul nasterii adresa tel. stare civila, cetatenie astea sunt o parte adica la inceput dupa care STUDII SI CURSURI DE SPECIALITATE (daca exista) urmatoarea ar fi EXPERIENTA PROFESIONALA( adica unde ati mai lucrat pana acum) urmatoarea ar fi APTITUDINI SI COMPETENTE PERSONALE (aici zici despre tine cepoti face si cat poti duce pentru ca cititorul sa si faca o imagine in ansamblu de jobul pe care ti l ofera) si astea sunt cele importante la sfarsit se mai adauga PERMIS, HOBBYURI, si LIMBI STRAINE si cam asta este tot GARANTAT! este un CV perfect deoarece tatal meu a avut succes cu el... o funda sau ceva doar daca vrei...