| Amelya02 a întrebat:

Cei de la wresling se bat pe bune, nu sunt regizari?happy

Răspuns Câştigător
| Tirri28 a răspuns:

Sunt trucate, e un fel de teatru fara cortine. Sub ring au plasat un microfon ca zgomotul saltelei la aterizare sa fie mai puternic, de asemenea arbitrii in momente cheie le ofera luptatorilor sange fals cu care acestia se stropesc, Scaunele si Mesele sunt au semne in care cedeaza la o atingere si de aceea se rup asa repede. E trucaj dar si asta este o meserie foarte apreciata de public.

| Amelya02 explică (pentru Tirri28):

Vai, sunt complet dezamagita! sad

| Liviucu a răspuns (pentru Amelya02):

laughing Imi plac raspunsurile tale...

Am sa-ti dau add. big grin

| Amelya02 explică (pentru Liviucu):

Merci, merci

doar raspunsurile legate de wresling?

| Liviucu a răspuns (pentru Amelya02):

Nuuu, am analizat mai multe raspunsuri de-ale tale...
Simt ca esti o fata cuminte. happy

Imi place ca ai simtul umorului. tongue

19 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Totu' e regizat.

| Iulian03 a răspuns:

Sunt regizari.

| Alexandru98 a răspuns:

Normal că totul a fost și încă este regizat
în mod normal dacă primești un pumn în cap ar trebuie să rîmâi amețit minute bune
dar ăia îți revin imediat

am văzut odată un documentar cu viața de wrestleri

sunt machiați
știu mișcările dinainte

| cristif a răspuns:

Ufc-ul e realitate.

| zoeZoe a răspuns:

Ba sunt regizari, sa fie si palpitant. Chestia e ca desi publicul stie, tot urla ca dementii acolo de fericirelaughing

| Amelya02 explică (pentru zoeZoe):

Dar ei chiar se bat nu?laughing

| zoeZoe a răspuns (pentru Amelya02):

Ca in filmehappy se pocnesc mult si pe langalaughing)

| Amelya02 explică (pentru zoeZoe):

Wowstraight facepai ei castiga centurile alea asa degeaba?

| passarisMB a răspuns (pentru Amelya02):

Deci in mare parte procedeele sunt adevarate, dar cand isi dau pumni dau ca o fetita dar totusi nu poti zice ca e actorie o bataie intre randy orton si john cena daca ne intoarcem un pic in timp.
daca tii minte acel shut in cap dat de randy cum draq poti simula asa ceva, o cazatura (nu in ring) de pe scara
sau o izbire de gardul de la spectatori, ori un scaun luat in cap
deci mai sunt si trucaje dar in mare parte e adevarat,
extreme rules, u ce zici se poate truca un superplex pe masa, sau un f-u de pe apron, ori un baros de-a lui triple-h cand l-a batut pe randy orton.
Uita-te la jeff (pacat ca nu mai e) simuleaza u un swant-am-bomb (nu stiu daca se scrie asa ), il sti pe big sow? se poate simula dupa parerea ta un big-but? sau mai stiu eu ce manevre sunt
cam asta e parerea mea
bafta

| Amelya02 explică (pentru passarisMB):

Multumesc, ti-am oferit vot inteligent, ca funda o dadusem.

atunci cand John Cena se lupta cu John Laurinatis, big show i-a dat knock out lui cena doar cu un pumn. mi s-a parut aiurea faza aia... si cameramanii parca filmeaza de la distanta atunci cand isi dau pumni wrestlerii. Si totusi transpira. loviturile cred ca sunt fake.dar cand se trantesc nu stiu ce sa zic.

| passarisMB a răspuns (pentru Amelya02):

Da asa este, loviturile sunt mai mult false dar cazaturile mie mi se par destul de reale; pan-la urma e o cazatura, acum depinde de amtrenament, ca tu daca ai cadea te-ai lovi rau ei sunt mai "tabaciti". Mersi pentru apreciere :*

| disconnectmen123 a răspuns:

Cateva lupte sunt adevarate de exemplu
Lupta:Jhon Cena vs Kane cu masa a fost adevarata!

| TheKiller19 a răspuns:

Uite daca vrei ceva bataie pe bune uitete la UFC, MMA, LK, BOX. FUNDA?

| Amelya02 explică (pentru TheKiller19):

Nu`mi place boxul!

| BoGdyY99 a răspuns:

Sunt fosti atleti si bineinteles ca sunt truncate ei nu se bad pe bune dar mai exista unele accidentari care sunt oribile