| Francykissme a întrebat:

Va place wresling-ul?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Vrei sa raspund ca e totul doar un spectacol, ca adevaratele lupte sunt in MMA? Nu, am sa raspund ca imi plac, ca sa primesc funda, voturi. happy

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| mona a răspuns:

Nu prea

| Woodenpints91 a răspuns:

Îmi plăcea înainte, acum 6-7 ani, când nu devenise încă o telenovelă împuţită plină de pufani umflaţi de steroizi.

| Iulian03 a răspuns:

Da.

| Dariusuu a răspuns:

E fake frate.

Mai bine ma uit la o telenovela.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| Ramona000 a răspuns:

Da,cateodata e foarte amuzant, mai ales cand se implica si terte persoane

| Antoniacopiluța a răspuns:

Nu prea imi place.

| DouaPuncteD a răspuns:

Da, chiar îmi place şi sunt fată.
Ştiu totuşi că este doar o făcătură dar sunt şi momente când chiar te amuză.
Îl urmăream dar acum am mai rărit-o..cu TV-ul în general.

| allison20 a răspuns:

Nu chiar, nu e pentru mine big grin