| erikamaria06 a întrebat:

Cine e reprezentant oriflame? As vrea si eu sa stiu cam ce trebuie sa faci sa te inscrii. Am auzit ceva si de o taxa de inscriere. Ce costuri mai sunt? Cum vine comanda si tot ce credeti ca mai este important. Aa, de asemenea si ce castigi in urma comenzilor.
:*

5 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Buna. Nu exista taxa de inscriere, exista doar taxa pentru kitul start ce contine catalogul si legitimatia. Comisionul e de 23-40%.Nu se impune o valoare minimă a comenzii. Valoarea discount-urilor primite de reprezentanți Oriflame sunt urmatoarele:
Comenzile până în 50 Ron nu au discount. Discount de 23% pentru comenzi între 50 – 249 Ron. Discount de 30% pentru comenzi între 249 – 499 Ron. Discount de 40% pentru comenzi între 500 – 900 Ron. Taxe catalog 2.5 ron, taxa de ambalare in functie de valoarea comenzii 2-5 ron, curierul daca vrei sa ajunga comanda acasa. Ex de castig la o comanda de 500 de lei o poti aduna usor de la 5- 8 prietene, ai comisiom 40%, adica 200 de lei. Pentru orice informatii a poti contacta ln_anamaria@yahoo.com

| Mitrea_Valentina_1986 a răspuns:

Nu e nici o taxa de inscriere
platesti transportul coletului
castigi in functie de ce comenzi ai

| Senariana a răspuns:

Buna. Nu te costa nimic sa fi reprezentant oriflame. Eu nu am platit nicio taxa de inscriere dar uneori este o taxa de 3 lei, depinde de campanie. Sunt multe de spus, comanda vine la 3 zile la un sediu de unde alegi sa o ridici sau acasa daca o dai online. Daca vrei produsele mai repede poti da comanda la sediul din Baneasa si o poti ridica pe loc. Discountul creste in functie de cat de mare este comanda, la 50 lei ai 23% la 250 lei 30% iar la comanda de peste 500 lei discountul este de 40%, platesti doar 300 lei. Da-mi add si iti explic mai multe: m_d713@yahoo.com. O zi fabuloasa!

| Schiman_Adela_1988 a răspuns:

Buna. In cazul in care nu te-ai decis inca, luna aceasta e perfecta. Cadourile campaniei de bun venit, sunt extraordinare! adela.schiman@yahoo.com

| INNAORIFLAME a răspuns:

Hey,unde putem sa vorbim mai normal sa iti explic, dă-mi facebook-ul tău și îți explic acolo!