| alepunky a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna cum este sa fii medic stomatolog? cine are experienta si a facut facultatea sa-mi spuna va rog! dau funda la un raspuns convingator si clarwinking

Răspuns Câştigător
| AlexBpm a răspuns:

Am o amica care tocmai faci facultatea stomatologica. Este super incantata pentru ca inveti tot felul de chestii dar si placute in acelasi timp. singura problema este ca nu prea ai timp liber mereu fiind nevoita sa stai cu capul in carti

2 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

E greu sa fii medic, d'apoi stomatolog...scoala multa si daca n-o faci cu drag si din inima sa ajuti lumea, degeaba o faci...ce sa mai zic de aia care-s iesiti pe bani, vaisiamar frate
Salutwinking

| andrei1237 a răspuns:

Mama mea este medic stomatolog.Este o meserie super.