| Mydy a întrebat:

Cine vrea sa vina vacanta sa spuna DA si de ce, si cine nu, sa spuna NU si de ce.

[cel mai convingator raspuns funda]

Răspuns Câştigător
| Grimalkin a răspuns:

Hei, sincer nu stiu ce sa zic. Adica pana acum cand eram la scoala vroiam vacanta, cand eram in vacanta vroiam la scoala. Intr-un fel da, vreau sa se termine mai repede, mi-era dor de vara, mare, tabere, alea alea, dar sunt constienta ca imi va fi dor de colegi. happy

3 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Da :X Abia astept sa se termine liceu', odata cu vacanta vine si caldura :X Vreau sa merg in excursie(de sf. de an) la munte :X si apoi la mare:Xiubesc soarele si apaaa:X si vine ziua mea, abia asteptt:X nu am raspuns pentru fundita. am raspuns ca sa ma incurajez pe mine ca mai e putin si uite ce ma asteaptadrooling:X:X:Xlaughing
Nu am raspuns

| Malphas a răspuns:

Vreau să vină vacanţa ca să-mi văd de caprele mele big grin. Ce contează e şcoala vieţii.

| JohnnyBi a răspuns:

Vacanta. epic. termin sesiunea si daca e cu noroc fara restante e showwww. zilnic la sala, dupa aia la strand cu colegele de fac (la drept, eu 2-3 tipi si o droaie de fete). what's not to like. hai la strand hai la straaaaaaand