| anonim_4396 a întrebat:

Cit mai dureaza criza

10 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Se spune ca SUA au depasit varful crizei.La noi efectele depasirii vor fi vizibile la sfarsitul anului 2010. Mira

regis
| regis a răspuns:

Probabil doi-trei ani. La nivel mondial se estimeaza ca efectele ei vor disparea total abia pana prin 2020.

| Zoombe3 a răspuns:

A mai fost! Parerea mea : 50 de ani

| mioara a răspuns:

Pana in decembrie

| andi a răspuns:

Mult si bine... ce putem noi sa facem, doar un al 3-lea razboi mondial!

| JustMeFlory a răspuns:

Mult si bine! problema este ca afecteaza ffff multi oameni, daca tine pana in 2020 cum spune regis o sa se ajunga sa moara lumea de foamestraight face

| Ecaterina a răspuns:

Probabil citiva ani. putem sa estimam mult sh bine.insa nimeni concret nu stie.

| gabrielutzu a răspuns:

SUA AU CREEAT CRIZA!
Iar prostimea(popoarele mici si neansemnate la nivel mondial: ex. romanii) raman se traga ponoasele zeci de ani de acum incolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pina ia 2020

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca se prgateste un al 3-lea razboi mondial, si cred ca va fi ultimul. fara pierderi materiale!