| anonim_4396 a întrebat:

Citesem faltul că după finalizarea școlii de subofițeri jandarmi, vei încheia un contract de lucru pentru 10 ani iar dacă nu îl închei sau renunți la el, va trebui să plătești toată școala. Dacă intri la școala de subofițeri de jandarmi poți ca mai apoi să urmezi facultatea de ofițeri jandarmi în acel interval de 10 ani?

ROG SERIOZITATE

Răspuns Câştigător
| Alex2k1 a răspuns:

Dacă vei reuși să fii admis la academia de poliție nu vei fi obligat să plătești școala postliceală.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat